החלפת וצילום קווי ביוב במסגרת שיפוץ בניין

 

משפצים את הבניין הישן שלכם? הבניין באמת ישן ובאמת עולה חשש שהתשתיות שלו כבר לא ממש מתפקדות כפי שצריך? אולי זאת הזדמנות טובה לבצע החלפת קווי ביוב במסגרת שיפוץ בניין, ולהבטיח לעצמכם עוד עשורים שלמים ללא בעיות ביוב חוזרות ונשנות.

 

מדוע להחליף קווי ביוב בפרויקט שיפוץ?

את ההחלטה על שיפוץ בניין אנחנו מקבלים לרוב מסיבות של אסתטיקה או הגדלת מרחב המחייה שלנו באמצעות הוספת מרפסות או חדרים. יחד עם זאת, גם התשתיות הנסתרות של הבניין עשויות להזדקק לשיפוץ, ולמעשה דווקא תשתיות אלה יכולות לייצר עבורנו את מרבית הפגיעה באיכות החיים, במיוחד אם הבניין הוא ישן. בניינים ישנים נוטים לסבול הרבה יותר מבעיות של נזילות מים ממערכת המים או סתימות ופיצוצים במערכת הביוב, וישנם לא מעט פרויקטי שיפוץ שההחלטה לגביהם מתקבלת בדיוק מסיבות של תשתית פגומה.

תשתית הביוב היא אחת התשתיות שיכולה לייצר את הפגיעה המשמעותית ביותר באיכות החיים בבניין, ולכן אם אתם יוצאים לקראת פרויקט שיפוץ הבניין, בין שהסיבה לכך היא שיפוץ תשתיות ובין שהן יותר אסתטיות ופונקציונליות, החלפת קווי ביוב במסגרת שיפוץ בניין הוא מרכיב חשוב שלא תרצו לוותר עליו בפרויקט.

צילום צנרת ביוב

ביצוע עבודות  צילום צנרת ביוב עם חברת תדמור טכנולוגיות מעצם תפקידם, עוברים שחיקה רבה לאורך תקופת חייהם, ולאורך שנים סביר להניח שקווים אלה הם הראשונים שיראו את סימני השחיקה שלהם מבין כל תשתיות המבנה. בהתאם לכך, כאשר נכנסים לפרויקט שיפוץ בניין, בהחלט חשוב לבדוק את מצב קווי הביוב ועל פי הצורך להחליף את מערכת הביוב כולה או מקטעים מסוימים ממנה, על מנת להבטיח שלא תצטרכו להרים שוב את המרצפות בבית ולבצע חפירות נרחבות בבניין, לאחר שכבר שיפצתם הכל והגעתם למנוחה ולנחלה.

 

החלפת קווי ביוב במסגרת שיפוץ בניין היא פרוצדורה לא פשוטה, אבל כזאת שאם כבר נכון וצריך לעשות אותה, הרי ששילובה בפרויקט רחב יותר של שיפוץ הבניין הוא הדבר הנכון לעשות. בכל מקרה, אתם לא רוצים להגיע למצב בו כבר שיפצתם את הבניין שלכם, עיצבתם את הלובי ואת הדירות בבניין, הוספתם מעלית והבאתם את הבניין למצב חדש ושונה לגמרי ממה שהיה קודם לכן, ופתאום לגלות ששכחתם את קווי הביוב שכעת עושים לכם המון בעיות. שלבו את הטיפול בקווי הביוב בפרויקט השיפוץ עצמו, ובכך תוכלו להבטיח שלא רק שהבניין נראה יותר טוב, אלא שגם התשתיות שלו נמצאות במצב טוב וילוו אתכם עוד שנים רבות קדימה.

יכול לעניין אותך גם

שערים לבית

עבודות מסגרות

  ביצוע עבודות מסגרות הוא דבר פופולארי, יעיל ואיכותי. המוצרים שנעשים במסגריה הם איכותיים ומחזיקים שנים רבות, וזאת בגלל סוגי הגימור, הטיפול וכמובן החומרים. עבודות

קראו עוד »

מסגריה

מסגריה-מה עושים במסגריה -כל סוגי עבודות עם הסבר קצר -שערים גדרות מעקות מדרגות מסגריה היא אחד מבתי המלאכה החשובים והעסוקים בישראל. בארץ יש הרבה מאד

קראו עוד »

מעקה ברזל מעוצב

איך ניתן לעצב מעקה ברזל? לכאורה, מעקה ברזל הוא מעקה בסיסי מאוד שצריך לכלול מסילה תחתונה, סורגים אנכיים ומסילת יד עליונה. אלו הם מעקות הברזל

קראו עוד »