הדברת יונים, ריסוס נגד יתושים

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

מתחיל להתחמם בחוץ וממש עוד מעט הקיץ יגיע לשיא ואיתו גם עונת קינון היונים ועונת היתושים, עם עקיצות כואבות והכי מרגיז לנסות לישון ולקבל עקיצות בלילה מתוך שינה, לנסות לתפוס את היתוש ולהשאר ער חצי לילה.

יתושים הם מטרד קטן אבל גדול מאוד וקשה מאוד להפטר מהם. היתושים פעילים החל מעונת האביב ועד סוף הקיץ, שהוא ארוך מאוד בישראל ולכן מדובר על מטרד שנמשך לאורך זמן לא קצר.

הדרך הכי קלה להפטר מיתושים היא לייבש מקורות מים בקרבת הבית, שכן היתושות מגדלות את הזחלים שם וללא מקווי מים אין ליתושים אפשרות להתרבות. מדובר על ייבוש מים באדניות, מתחת לצינורות השקייה, באזור הביוב ובכל מקום שאתם יכולים לחשוב עליו שיש בו מים עומדים.

בשנים האחרונות הופיע בישראל יתוש מסוג נמר אסייתי, אותו בטח כבר הספקתם להכיר – מדובר ביתוש שחור שיש לו עקיצה כואבת ביותר ולוקח לה זמן לעבור. סוג יתוש זה לא מתרבה במקורות מים עומדים, אלא רק במקומות לחים, לכן הפעולה הנדרשת היא גיזום של צמחיה על מנת שהשמש תחדור פנימה ותמנע לחות.

הדרך הטובה ביותר להפטר מהיתוש הוא להשתמש בריסוס נגד יתושים כלפי הזחלים, פעולה שצריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי שכן מדובר בחומרי הדברה ייעודיים ליתושים וצריך להיות בעל נסיון ומיומנות לבצע הדברה שכזו.

ריסוס נגד יתושים לא מזיק לאדם, כך שאין סיבה לחשוש מהסתובבות באזור, אבל כן פוגע בדגים אז לא כדאי לתת לדגים שלכם לצאת לטיול באותו היום.

אם אתם סובלים מנסיונות קינון של יונים במרפסת שלכם, מה שיכול להביא פשפשים, שלא נדבר על מטרד הריח והצואה של היונים והקולות לאורך כל היום, מומלץ לשקול פעולה של הדברת יונים על יד איש מקצוע מיומן.

אין חשש, משום שהדברת יונים נעשית ע"י התקנת רשתות שמונעת את הכניסה של היונים או על ידי דוקרנים שאינם פוגעים ביונים, הם גמישים ורכים ורק מונעים את ההתמקמות של היונים במקום מסויים כמו למשל במרפסת שלכם או במסתור הכביסה.

ביקרו בחברת מרכז ההדברה הישראלי

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!