האם ארון החשמל מפח עמידים?

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

ארונות חשמל מפח עשויים מפח ושימשו לאחסון ציוד חשמלי. הם נמצאים בדרך כלל במפעלים, מחסנים והגדרות תעשייתיות אחרות. ארונות החשמל מפח שימשו לאחסון ציוד חשמלי וזו הסיבה שהם נמצאו בדרך כלל במפעלים, מחסנים ומקומות תעשייתיים אחרים. ארונות חשמל מפח הם סגנון פופולרי של ארון המשמש לעתים קרובות במטבחים. הם עשויים בדרך כלל ממתכת ובעלי גימור כהה ומתכתי. הם נמצאים לרוב במטבחים מכיוון שהם מציעים הרבה מקום אחסון וגם קל לניקוי.

חשוב לזכור את הדברים הבאים:

– מהי מטרת ארון החשמל שלך.

– הסביבה שבה הוא יוצב.

– גודל הארון.

– כמה כוח אתה צריך לאחסן.

ארונות חשמל

ארונות חשמל מפח הם סוג של ארון חשמל העשוי מפח. פח היא מתכת שהיא סגסוגת של נחושת ואבץ. הוא משמש כמבודד חשמלי כבר יותר מ-100 שנים. ארונות חשמל מפח נמצאים בדרך כלל בבתים ישנים, או בבתים שלא עודכנו במוצרים חדשים יותר. הם נראים לעתים קרובות בבתים ישנים מכיוון שהם היו האפשרות היחידה לפני שהפלסטיק הוצג לשוק. השימוש בארונות חשמל מפח ירד עם השנים מכיוון שהם הוחלפו בארונות פלסטיק ואלומיניום, הטובים יותר בבידוד חשמל ומספקים הגנה מפני שריפה.

ארונות חשמל  משמשים לאחסון וארגון ציוד חשמלי. הם עשויים ממתכת או חומר עמיד אחר. ארונות חשמל מפח הם סוג של ארון מתכת שנועד לאחסן ולהגן על ציוד חשמלי. הם משמשים בדרך כלל במבנים מסחריים, כגון בתי ספר, בתי חולים ובנייני משרדים. ארונות חשמל מפח מורכבים משני חלקים: הארון עצמו והדלת. הדלת מותקנת על צירים ותפסים בחזית הארון כך שניתן לפתוח אותה בקלות. החלק הפנימי של ארון החשמל מפח מרופד במדפי מתכת הניתנים להתאמה כדי להתאים לגדלים שונים של ציוד.

ארון החשמל מפח

ארון החשמל מפח בגדלים שונים הוא סוג של ארון חשמל שנמצא בשימוש למעלה מ-100 שנה. המטרה המקורית של סוג זה של ארון היה לאחסן ולהגן על החיווט החשמלי והציוד שבתוכו. העיצוב הנפוץ ביותר הוא ארון מתכת מלבני בצורת קופסה עם דפנות פתוחות, אך ישנם גם עיצובים אחרים. העיצוב הנפוץ ביותר הוא ארון מתכת מלבני בצורת קופסה עם דפנות פתוחות, אך ישנם גם עיצובים אחרים. ארונות פח שימשו במקור לאחסון והגנת החיווט והציוד החשמלי שבתוכם, אך כיום הם משמשים בעיקר לקישוט או אחסון של חפצים אחרים כמו ספרים או כלי מטבח. ארונות חשמל מפח הם סוג של ארונות מתכת המשמשים לאכלס רכיבי חשמל. לרוב הם עשויים מפח, שהוא חומר בעלות נמוכה. הם יכולים לשמש למטרות רבות כגון לאחסון ציוד אלקטרוני, או כחלק ממתקן חשמלי. ארונות פח נמצאים לרוב גם במפעלים, שם הם משמשים לשיכון והגנה על ספק הכוח הראשי. ארונות הפח המוקדמים ביותר היו עשויים מיריעות פח, אך כיום הם בנויים לרוב מיריעות פלדה עם שכבת פח דקה בחלק הפנימי והחיצוני.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!