דלת כניסה מברזל: איכות מספר 1, אמינות 100%

תוכן עניינים

מעוניינים לתכנן ולעצב דלת כניסה מברזל? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם בדיוק למקום הנכון! המרכז הישראלי למסגרות מספקים לקהל הלקוחות את כל השירותים תחת קורת גג אחת. שערים, דלתות, מעקות ועוד. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות ולהנות מדלת פרקטית, מעוצבת ומרשימה שתשרת אתכם לאורך השנים.

דלת כניסה לברזל תפקידים 

לדלת הכניסה לבית שלנו יש מספר תפקידים חשובים. קודם כל, בהיבט הבטיחותי. הדלת שלנו מפרידה אותנו מהחלק החיצוני של ביתנו בין אם זה החצר, הרחוב או הקומה לחלק הפנימי, לביתנו ולכן יש לה חשיבות בהיבט של למנוע כניסה של פורצים וגנבים, שמירה על הבטיחות והביטחון של כל בני הבית. 

תפקיד חשוב נוסף הוא בהיבט הפרקטי. דלת היא לא מוצר שאנחנו מחליפים אחת לשנה או שנתיים, אלא מדובר במשהו שאנחנו רוכשים אותו במטרה שישרת אותנו לאורך שנים רבות. 

יחד עם זאת, דלת הכניסה מביאה איתה מענה גם לצרכים ולמטרות האסתטיות והעיצוביות של ביתנו. כאשר אנו בוחרים בדלת מעוצבת מרשימה וייחודית, זה ישר משליך על הרושם הראשוני של כל מי שנכנס אלינו הביתה, כי זה בעצם הדבר הראשון שאנחנו רואים. דלת כניסה מברזל מספקת מענה מלא לכל המטרות הללו. 

ראו גם: כמה עולה סורגים?

דלת בלגית

דלת כניסה מברזל יתרונות

  1. חוזק ועמידות לאורך שנים – ברזל הוא מתכת חזקה ועמידה. הברזל נחשב לחומר שעובר כל מיני תהליכים ולכן אין צורך לא בתחזוקה שלו ולא בתהליכי ניקוי מיוחדים. פשוט מעבירים מטלית על הדלת וזהו. הברזל עובר תהליכי גילוון ולאחר מכן צביעה מה שמונע קורוזיה. 
  2. בטיחות – אין ספק שהמראה החזק והדרמטי של הברזל יוצר רושם של בטיחות וביטחון. הסיכוי לפריצות וגניבות פוחת משמעותית, בעיקר עם משלבים בדלת עצמה גם קודן דיגיטלי ומצלמת אבטחה. 
  3. גמישות עיצובית – את חומר הברזל ניתן לעצב איך שרוצים כך שאתם יכולים להנות מגמישות עיצובית ולעצב את הדלת עם גימורים ופיתוחים מיוחדים, לבחור בדלת קלאסית חלקה ופשוטה, לשלב ידיות מכל מיני סוגים ועוד. 

דלת מעוצבת מברזל איך זה עובד?

בראש ובראשונה עליכם ליצור קשר עם מסגריה או איש מקצוע המומחה בעבודה עם ברזל. בשלב השני, יש צורך להגיע לביתכם או לבית העסק ולבדוק את גודל הפתח. יש דלתות ברזל בגודל סטנדרט או דלתות בגודל מיוחד. דלת בהתאמה אישית לרוב תייקר את המחיר. כמובן שיש צורך גם לבחור את סוג הדלת, המפתח, האם כולה עשויה מברזל או משלבת עץ, מתכת אחרת או זכוכית. 

דלת כניסה מברזל עלויות

המחיר לדלת כניסה מברזל נע בין 1,700-7,000 שקלים כאשר המחיר משתנה בהתאם לגודל הדלת, סוג הברזל שאתם בוחרים, הסגנון העיצובי של הדלת ועוד… אנחנו במרכז הישראלי למסגרות נשמח ללוות אתכם שלב אחר שלב, להתאים לכם בעל מקצוע שיתכנן ביחד אתכם את הדלת המושלמת.

התקשרו עכשיו