שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

גדר מתכת

מה צריך לבדוק ולדעת

כאמור גדר ברזל מתכת הינן מומלצות במיוחד בשל התכונות הרבות שפירטנו לעיל אך על מנת להבין יותר את הנושא נפרט בקצרה את כלל המרכיבים שיובילו להחלטה לבחור בהן.

  • עמידות – מדובר על גדרות שעשויות ממתכת וככל שאנו מדברים על עמידות אז הכוונה היא בעיקר בכל מה שנוגע למזג האוויר ששורר בחוץ. בית שנמצא באזור שבו נושבות מרוחות חזקות כל העת חייב להקים גדר שתהיה יציבה מאוד. אם יורד גשם לעיתים קרובות אז החומר חייב להיות עמיד מפני חלודה או קורוזיה ועל כן יצריך תחזוקה רבה.
  • החומרים מהם ניתן לבנות גדר הם מגוונים אך יש לקחת בחשבון את החסרונות והיתרונות של כל חומר. גדר עץ לדוגמא תצריך תחזוקה רבה שכן הוא רגיש למזיקים וללחות. גדר שעשויה מאבן אמנם תהיה חזקה מאוד אך הבניה שלה תהיה יקרה וממושכת. כיום ניתן להקים גדרות מתכת במהירות כך שהן יהיו חזקות, עמידות ומעוצבות.

 

על התאמה וחוזק

כל גדר חייבת להיות מעוגנת באופן מושלם לקרקע. גדר מתכת תהיה קלה וחזקה ותוכל לעמוד ברוחות ערות, בגשמים וגם בניסיונות פריצה. בנוסף, חשוב להתאים את הגדר לגינה או לשטח שאותה היא מקיפה, מומלץ להתייעץ עם מעצב שיוכל לספק לכם טיפים טובים בנושא זה. חשוב שהגדר תתאים גם לסגנון של הבית ותהווה בין השאר גם פריט עיצובי ומעניין.

כמה זה עולה?

התקנה של גדרות מתכת תלויה בגורמים שונים כמו למשל גובה הגדר, עובייה, האורך שלה ועוד. באופן כללי המחיר נמדד על פי מ"ר וניתן לדעת מה כמה תעלה ההתקנה לאחר חישוב של כלל המרכיבים. חומר הגלם הוא חשוב מאוד ולאר כדאי לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר שקיימת שכן הצעה כזו עשויה להעיד על חומר גלם ברמה נמוכה. מי שמקים את הגדר הוא בעל מקצוע שיודע לעבוד עם החומר ולהתחשב בכל הגורמים הסביבתיים.

מעוניינים בשירותים שלנו?

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!