גדר מתכת

מה צריך לבדוק ולדעת

כאמור גדר ברזל מתכת הינן מומלצות במיוחד בשל התכונות הרבות שפירטנו לעיל אך על מנת להבין יותר את הנושא נפרט בקצרה את כלל המרכיבים שיובילו להחלטה לבחור בהן.

  • עמידות – מדובר על גדרות שעשויות ממתכת וככל שאנו מדברים על עמידות אז הכוונה היא בעיקר בכל מה שנוגע למזג האוויר ששורר בחוץ. בית שנמצא באזור שבו נושבות מרוחות חזקות כל העת חייב להקים גדר שתהיה יציבה מאוד. אם יורד גשם לעיתים קרובות אז החומר חייב להיות עמיד מפני חלודה או קורוזיה ועל כן יצריך תחזוקה רבה.
  • החומרים מהם ניתן לבנות גדר הם מגוונים אך יש לקחת בחשבון את החסרונות והיתרונות של כל חומר. גדר עץ לדוגמא תצריך תחזוקה רבה שכן הוא רגיש למזיקים וללחות. גדר שעשויה מאבן אמנם תהיה חזקה מאוד אך הבניה שלה תהיה יקרה וממושכת. כיום ניתן להקים גדרות מתכת במהירות כך שהן יהיו חזקות, עמידות ומעוצבות.

 

על התאמה וחוזק

כל גדר חייבת להיות מעוגנת באופן מושלם לקרקע. גדר מתכת תהיה קלה וחזקה ותוכל לעמוד ברוחות ערות, בגשמים וגם בניסיונות פריצה. בנוסף, חשוב להתאים את הגדר לגינה או לשטח שאותה היא מקיפה, מומלץ להתייעץ עם מעצב שיוכל לספק לכם טיפים טובים בנושא זה. חשוב שהגדר תתאים גם לסגנון של הבית ותהווה בין השאר גם פריט עיצובי ומעניין.

כמה זה עולה?

התקנה של גדרות מתכת תלויה בגורמים שונים כמו למשל גובה הגדר, עובייה, האורך שלה ועוד. באופן כללי המחיר נמדד על פי מ"ר וניתן לדעת מה כמה תעלה ההתקנה לאחר חישוב של כלל המרכיבים. חומר הגלם הוא חשוב מאוד ולאר כדאי לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר שקיימת שכן הצעה כזו עשויה להעיד על חומר גלם ברמה נמוכה. מי שמקים את הגדר הוא בעל מקצוע שיודע לעבוד עם החומר ולהתחשב בכל הגורמים הסביבתיים.

מעוניינים בשירותים שלנו?