איתור נזילות במצלמה תרמית מאתר נזילות תדמור

 

מכירים את הקטע המעצבן הזה שיש לכם נזילה בבית ואתם ממש לא מצליחים למצוא מאיפה היא מגיעה? היום יש כלים איכותיים שמקצרים את זמן ההתלבטות ומסייעים לפתור את הבעיה במהירות. אם אתם רוצים לדאוג לאיכות הבית שלכם, איתור נזילות במצלמה תרמית הוא מה שאתם צריכים!

איך קורה שיש נזילה ולא יודעים איפה היא

אם יש נזילה בדירה הסמוכה, אם יש פיצוץ עמוק בצנרת, אולי זה בביוב או עמוק באחד הקירות, יהיה קשה מאד באמצעות העיניים בלבד למצוא איפה הפיצוץ. מאתר נזילות מקצועי הוא מה שאתם צריכים. אם פעם היה צריך לחפור את כל הקיר כדי למצוא איפה הנזילה, היום איתור נזילות במצלמה תרמית זה בדיוק מה שאתם מחפשים. אין עוד צורך לעשות נזק גדול שדורש שיפוץ, לפעמים מאד לא נעים וגם יקר, במיוחד אם אותו מאתר טעה, והיום אפשר לעשות זאת בלי לנקוב את הקיר ולו במילימטר אחד.

איך זה עובד

היום אפשר לעשות איתור נזילות במצלמה תרמית בכמה דרכים, חלקן מיושנות יותר וחלקן חדשניות. המצלמה, כך או כך, מבטיחה מאה אחוז איתור נזילות, במהירות ובצורה מדויקת. אין עוד צורך להרוס את כל הרצפות או הקיר באמבטיה. פעם אפשר היה לאתר באמצעות מכשיר שמודד את הלחות או לדעת בערך איפה סביר שתהיה הנזילה בגלל היכרות עם הצנרת המסורתית של הבניין. היום איתור נזילות במצלמה תרמית מאפשר לראות בצבעים על גבי מסך את המקום בו יש יותר נוזלים, ולדעת ששם יש פיצוץ. זה נכון לא רק בקיר, אלא גם בתקרה או תחת הריצוף.

למעשה כדי להבין את התהליך, צריך להבין איך זה קורה. למעשה המצלמה מתחקה לאחר המסלול של המים, כי הרי לאורך מסלולם יש הרבה מקומות שהם יכולים לפרוץ ולעשות נזק. רואים את הריכוז של המים במצלמה, אבל זה לא בהכרח המקור שנובע ממנו הקלקול. לכן חשוב לאתר באמצעות המצלמה את המקור של הקלקול ולתקן גם אותו. מי שעושה את העבודה הוא אינסטלטור עם ניסיון רב בנושא זה.

איזה עוד שירותים מציע האינסטלטור

מאתר נזילות ואינסטלטור איננו מסתפק רק בזה, הוא מציע גם צילום צנרת – דבר שמסייע לאתר איזה גורם הוא האחראי לפיצוץ או הסתימה. בנוסף, כמובן תיקוני אינסטלציה מסוגים שונים. אבל כמובן שאנחנו עוסקים בעניין מקצועו של מאתר נזילות, והוא כמובן הכי מוצלח אם הוא משתמש במצלמה מיוחדת. כמובן שעליו להבין היטב באינסטלציה בכלליות שכן לאחר האיתור הוא גם יתקן את הליקוי. חשוב מאד לעבוד עם מישהו מקצועי, כמו למשל מחברת נזילות תדמור, שכן תיקון לא נכון של ליקוי שלא אותר כראוי, עלול לעשות נזק גדול, או צורך בשיפוץ רחב ויקר…

מה מציע האינסטלטור

כאמור, הוא יגיע עם מצלמה מיוחדת, שמאפשרת לראות גם ליקויים שאי אפשר לראות בעין. במקרים של קילוף הטיח, התפוצצות הצנרת, קילופים או עובש – אפשר לראות ששם יש כנראה בעיה. אבל אם סתם לא עוברים מים בברז או שמשהו הרבה יותר עדין ונחבא מהעין מתגלה, יש צורך במצלמה מיוחדת.

חברת תדמור לאיתור נזילות