אודות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

בין המאפיינים הרבים שהרשימו אותנו במרכז הישראלי למסגרות, הרשימה אותנו במיוחד העובדה, שהמרכז מציע לכם מגוון רחב מאוד של מוצרים מעוצבים מראש לרכישה ישירות מן המדף ובכלל זה, מדפים, פרגולות, שערים, גדרות, מעקות וסורגים ולצד זאת, מציע לכם גם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות בהתאמה אישית מלאה על פי ההעדפות שלכם.

בחברת המרכז הישראלי למסגרות תוכלו להגיע עם שרטוט שעשיתם בעצמכם, לקבל ייעוץ מקצועי ועיצובי כדי לטייב את התוצר הסופי ולהזמין בדיוק את מה שהזמנתם, יהיה האתגר אשר יהיה. לחילופין, תוכלו להיעזר בדגמי המדף שמציע המרכז, לבצע עליו מניפולציות מבניות ועיצוביות וליצור את התוצר הסופי שמתאים בדיוק למידות שלכם ולהעדפות שלכם.

שער חניה ב{HEBROW}
סורגים מעוצבים

את כל זה תוכלו לעשות עם ליווי מקצועי מלא של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, אנשי מקצוע שנולדו עם רתכת ביד ועפרון מאחורי האוזן.

את כל תהליך העיצוב והתכנון, תעברו עם אוזן קשבת מלאה, עצות מקצועיות סופר חשובות ויכולת אמיתית להפוך את החלום שלכם למציאות

בהקשר הזה, היכולת של המרכז הישראלי למסגרות ליצור מציאות מתוך חלום היא אחת היכולות שהרשימה אותנו מאוד ועל אף שיכולת זו קיימת גם במסגריות אחרות ברחבי הארץ, לא מצאנו עוד חברה שמציעה אותה ברמה המקצועית הזאת ועם השירות האדיב והמסור שראינו במרכז הישראלי למסגרות.

ואם מחיר זה מה שמטריד אתכם, כדאי שתדעו שגם את זה בדקנו עבורכם. בדקנו ומצאנו שהמרכז הישראלי למסגרות מציע לכם מחירים שהם לגמרי בתוך טווח המחירים הממוצע ואפילו ברמות היותר נמוכות שלו, הרמות שבו הופכים המחירים לתחרותיים ואטרקטיביים מאוד. לעולם לא נמליץ לכם על גורם מקצועי בגלל שהוא הזול ביותר וגם הפעם זה לחלוטין לא השיקול המרכזי שלנו. יחד עם זאת, מחיר אטרקטיבי שנותן יותר ממה שהוא שווה זה בהחלט אחד הפרמטרים החשובים ביותר ובמקרה של המרכז הישראלי למסגרות אנחנו יכולים לומר בפה מלא, שהמחיר שתשלמו יעניק לכם הרבה מעבר למה שהוא שווה לכם.

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים אנשי מקצוע בתחום המסגרות, אם אתם לא רוצים להגביל את עצמכם לקולקציות של אולמות תצוגה ואם אתם רוצים לעשות את זה נכון ומקצועי, ההמלצה שלנו היא ברורה וחד משמעית – המרכז הישראלי למסגרות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!