שער לגינה בנהריה

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

 

שער לגינה בנהריהאחד הדברים החשובים ביותר בכל בית או בניין מגורים הוא שער לגינה בנהריה. למעשה השער תפקידו ליצור הפרדה בין הרחוב לבין הבית שלנו והוא חיוני לא רק לבתים פרטיים כמו שנהוג לחשוב אלא גם לבתי מגורים משותפים. אנו רואים לאחרונה יותר ויותר בתים ובניינים משותפים מבקשים להתקין שער לגינה בנהריה. הסיבות לכך מגוונות כאשר השערים יכולים להיות שערי ברזל בשלל עיצובים, שערי עץ ושערים מעוד מגוון רב של חומרים שכמובן את העיצוב של השער ואת החומר ממנו יהיה עשוי השער, נוכל לבחור נחליט לקו העיצובי של הבית כמו גם לפונקציונליות הדרושה לנו, כלומר מה אנו רוצים להשיג מהשער שאותו נתקין בכניסה לגינה שלנו. היום בהחלט ניתן לייצר שער לגינה בנהריה בהתאמה אישית ובעיצוב אישי לפי בחירה שלנו.

 

מדוע מתקינים שער לגינה בנהריה?

אז כפי שציינו הסיבות שבגינן מבקשים להתקין שער לגינה בנהריה הן רבות ומגוונות. אחת הסיבות היותר נפוצות שיעודדו אותנו להתקין שער לגינה בבתים פרטיים למשל היא לאור העבודה שאנו רוצים לשמור על השטח שלנו מכניסה של זרים. גם בשנת 2021 עדיין יש ריבוי של פריצות וגניבות ולכן השער בא לתת מענה בדיוק לבעיה הזו לסנן את האנשים שנכנסים אלינו לחצר.

 

בתים פרטיים בנהריה להם יש גינה עלולים למשוך אליהם אנשים זרים שמעוניינים להיכנס להציץ פנימה ואולי לקטוף לנו דבר מה מן העצים שבגינה או אפילו לגנוב את אחד הדברים שאנו מאחסנים בחצר כמו למשל אופניים של הילדים, משחקים, כלי גינון ועוד. יש גם מקרים שבהם גנבים רוצים להיכנס לגינה שלנו כדי לבדוק האם בכלל יש משהו שכדאי לגנוב וכך מתכננים את הגניבה העתידית. במקביל, ישנם הרבה מאוד מקרים של אנשים שנכנסים רק לרגע לחצר, רואים מה ניתן לגנוב ופשוט לוקחים את אותו חפץ ללא כל הפרעה. בדיוק בכדי למנוע את כל המצבים הלא נעימים הללו שנחשבים ללא כל ספק לחדירה לפרטיות, כדאי להתקין שער.

 

 

איך שער עוזר לנו?

במידה ויהיה לכם שער לגינה הדבר יקשה מאוד על אותם גנבים ומשיגי גבול שעלולים לחשוב פעמיים לפני שהם נכנסים לחצר שלכם. לא פעם אנו נתקלים במצב בו אנו רואים שהפריצות והכניסות קרו דווקא בבתים ללא שער כניסה לגינה היות והיה קל להיכנס לאותה גינה בעוד שבבתים אחרים באותו הרחוב או באותה שכונה ממש בהם מותקן שער בגינה, הגנבים לא לקחו שום דבר. כלומר שער יוצר הרתעה.

 

הדבר מראה כמה האלמנט הפסיכולוגי של שער לגינה גם כן משפיע ותורם רבות להגנה על הבית והרכוש שלכם.

 

על תופעת המצצינות שמעתם?

מחיר שער לגינה בנהריהסיבה נוספת בגינה אנו רואים אנשים רבים שמבקשים להתקין שער לגינה בנהריה הוא דווקא בעקבות מציצנות. בתים פרטיים רבים רוצים להתקין שער לגינה בנהריה מפאת העובדה הלא נעימה שמידי פעם פשוט נראה מישהו מציץ מבעד לחלון שמעוניין לראות את הבית. הדבר כמובן לא נעים עבור כל בני הבית, שכן פתאום הם רואים זוג עינים מסתכל עליהם באמצע מעשיהם בתוך הבית. באמצעות שער לגינה אנו יוצרים חצץ שלא ניתן לעבור בין הבית לבין הרחוב וגם אם אנשים מאוד רוצים הם לא יוכלו להיכנס פנימה ולהסתכל וכך נשמור על הפרטיות שלנו ושל כל בני הבית שלנו כאשר הדבר גם מכסה אותנו ואת ילדינו מפני הצצות ומציצנות של מטרידים.

 

מה לגבי שער לבניינים משותפים בנהריה?

גם בבניינים משותפים רבים שער לגינה הוא מוצר מבוקש אך הפעם מסיבות קצת אחרות. ועדים של בניינים משותפים רוצים לשים סוף בעיקר לתופעה של אנשים עם כלבים שמגיעים לגינה של בית שאינו שלהם והכלבים עושים שם את הצרכים שלהם. בבניינים בהם הגינה מטופחת ומטופלת היטב זה נתפס בתור אקט שמזיק לגינה, בעיקר אם משאירים בו את הצרכים של הכלבים מבלי לאסוף. הדבר הופך מטרד עבור השכנים גם בהיבט של כלבים שבאים ונובחים להם מתחת לחלון הבית וגם בהיבט של השארת הצרכים בגינה.

 

עוד סיבות להתקנת שערים

לשם כך מתקינים בתים משותפים רבים שער לגינה בשביל הכניסה שמחבר בין הרחוב לבניין ובכך למעשה מונעים את הכניסה של בעלי הכלבים. בחלק מן המקרים אותם שערים אינם נעולים אלא רק שער שיוצר חיץ שברוב המקרים מספיק על מנת להרחיק את הכלבים שלא ימשכו לשם את הבעלים שלהם במהלך הטיול. שער יכול גם להיות בכניסה לחניה כדי למנוע מכל מי שרוצה להיכנס פנימה לשטח החניה של הבניין ולשמור את החניה רק למי שבאמת צריך לחנות בה, אלו הם דיירי הבניין. לאחר ההתקנה כל דייר מקבל שלט שמאפשר לו לפתוח את השער כשהוא צריך.

 

מאילו חומרים ניתן לבנות שער לגינה בנהריה?

כפי שציינו קודם לכן, המגוון העומד לרשותכם כיום מבחינת חומרים ועיצובים של שער הגינה שאותו תתקינו הוא גדול מאוד. אנו רואים ביקוש גדל ועולה לשערי עץ שאותם ניתן לבנות מחומרי גלם רבים ושונים כמו למשל עץ אורן, עץ איפאה או עץ סינטטי. העצים הללו מתאימים במיוחד עבור גדרות שכן הם נחשבים לעמידים מאוד בתנאי חוץ ולכן עדיף לבחור בהם. גדרות ושערים העשויים מעץ יתאימו בעיקר לבתים בעלי סגנון עיצובי של בית כפרי או לבתים בקיבוצים ומושבים.

במידה ובחרנו להשתמש בחומר גלם העץ מומלץ לבדוק שאותם עצים בהם אנו בחרנו עברו טיפול נגד מזיקים כאשר מה שחשוב לוודא הוא במיוחד טיפול נגד טרמיטים, שכן לא נרצה להכניס טרמיטים למרחב הביתי שלנו ובכך להתחיל לגדל מושבת טרמיטים שיהיה לנו קשה מאוד להיפטר ממנה לאחר מכן. בנוסף, חשוב שזה יהיה עץ שעמיד לכל מזג אוויר, מים, לחות כדי שהשער יישמר לאורך זמן. כמובן שניתן לשלב עם שערי העץ גם את חומר המתכת וכך ליצור מראה ייחודי ויוצא דופן.

 

שערים מברזל לגינה בנהריה

שער מברז לגינה בנהריה

סוג נוסף של חומר ממנו נראה שערים לגינה הוא הברזל שנחשב לחומר מאוד עמיד, בעיקר אם הוא עבר תהליך של גילוון שמגן עליו לאורך שנים רבות ומונע מצב של קורוזיה. שער מברזל לגינה ברוב המקרים יהיה מחובר לרשת האינטרקום של הבית או לקודן וכך נוכל לפתוח את השער באמצעות פתיחה חשמלית. ניתן גם לשלב מערכת מצלמות אבטחה שמומלצת בעיקר בבתים פרטיים בנהריה והיא תהיה מחוברת גם לשער וגם לאינטרקום של הבית במעגל אנלוגי סגור.

לכן, במידה וזו המטרה שלכן, יש לוודא לפני תחילת העבודה בבית שאנו מכינים תשתית תקשורת וחשמל שיתאימו לשער הגינה במידה ונרצה לחבר אליו את האינטרקום או אפילו מצלמה שתראה לנו בתוך הבית מי מבקש להיכנס פנימה, מה שיתן לנו שליטה מלאה על הנכנסים אלינו לבית ולחצר. שער לגינה בנהריה העשוי ממתכת ניתן לייצר מסוגים שונים של מתכות כמו ברזל מגולוון אותו כבר הזכרנו, אלומיניום ועוד. מעבר ליתרון של העמידות הגבוהה שלו בתנאי החוץ הוא גם קל יותר לעיצוב בהיבט של פרזול, שכן ניתן ליצור איתו כמעט כל צורה שרק נחפוץ. מבחינת העיצוב עצמו, שערי ברזל לגינה מתאימים בעיקר לבתים בעיצוב בסגנון מודרני יותר אך גם לבתים בעלי סגנון עיצוב כפרי ניתן להתאים שער לגינה בפרזול בסגנון עתיק וכפרי בעזרת סגנון עיצוב ושימוש בסוגי ברזל וצבעים מתאימים.

 

ניתן גם לשלב בין שער חשמלי שמסייע לנו לצאת ולהיכנס עם הרכב לבין שער קטן יותר שמתאים למעבר רגלי.

 

מה המחיר של שער לגינה בנהריה

המחיר של שער לגינה בנהריה תלוי במגוון רב של משתנים כמו הגודל של השער, מאיזה חומר גלם בחרנו לעשות את השער, האם מדובר בשער אלקטרוני שמחובר לקודן ולאינטרקום של הבית או שער שעובד רק עם מפתח, האם מדובר בשער סטנדרטי ממאגר קיים או בשער בייצור והתאמה אישית? בנוסף ישנם שערים עם שלט רחוק, שערים חשמליים על מסילה או שערים על ציר וכל אלו משפיעים על המחיר הסופי של השער.

 

במידה ובחרנו להתקין שער לגינה מעץ המחירים יהיו תלויים בעיקר בסוג העץ וגודל השער כמובן. אם בחרנו בעץ אורן המחירים ינועו בין 250 ש״ח ל-450 ש״ח למ״ר. לעומת זאת אם נבחר דווקא בעץ איפאה המחיר יעלה וגם עץ סינטטי יקפיצו מעט את המחיר ואנו נשלם סכום של בין 350 ש״ח ל-550 ש״ח למ״ר. במידה ונבקש עיצוב מעט שונה מהסטנדרט או רמת גימור גבוהה יותר ייתכן שהמחירים יהיו מעט יותר יקרים ממה שציינו כאן. מחירים של שערים משולבים בין עץ למתכת נעים בין 400-1,000 ש“ח למ“ר.

 

המחירים של שערי ברזל מעט יותר יקרים כאשר שער נגרר יעלה לנו כ-2000 ש״ח למ״ר בעוד שער על צירים עלול לעלות עד כ-2500 ש״ח למ״ר כאשר במידה ונרצה עיצובים ופרסומים לא סטנדרטיים גם במקרה של שערי ברזל המחיר יעלה מעט. יש לציין כי אלו הם שערים חשמליים שנפתחים בצורה חכמה, בניגוד לאלו מהעץ.

 

לפני שמתכננים שער לגינה, חשוב למדוד היטב את השטח, לזהות את הצרכים שלנו ולבחור בבעל מקצוע כמו המרכז הישראלי למסגרות שידע לייעץ לנו לגבי כל התהליך מא‘ ועד ת‘.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!