שער כניסה לבית

שער הכניסה לבית הוא הדבר הראשון שאורח המגיע אליו נתקל בו. כיון שכך, אם יש לדיירי הבית רצון ליצור רושם עז על האורחים עוד לפני שרגלם דרכה בבית החדש, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבנות שער כניסה לבית שירשים את האורחים הפרטיים והעסקיים בכלל, ושיעניק ביטחון לדיירים בבית. בעשורים האחרונים הפך שער הכניסה לחלק בלתי נפרד מהנוף. מה שנחשב עד לפני פחות מעשרים שנה לנחלתם הבלעדית של קבוצות עילית, הפך לנחלת הכלל. שער כניסה לבית מגן על הרכבים המשפחתיים המצויים בו מצד אחד, ומנגד הוא מונע כניסה של אנשים ורכבים בלתי קרואים לשטח הבית.

שער כניסה ברזל לבית ב{HEBROW}

האם כדאי לבנות שער כניסה לבית

אחד הדברים הידועים בערים בישראל בכלל, ובערים הגדולות בפרט, הוא העומס הרב של כלי רכב, הן של תושבי המקום והן של מי שנכנסים לעיר לעיתים קרובות. העומס הרב כאמור מביא, באופן טבעי, ליצירת עומסים בלתי הגיוניים על הכבישים. ויוצר בעיה של מקומות חנייה. תל אביב נמנית עם הערים הראשונות במדינת ישראל שנהנות מעומס התיירים עם זאת, הצורך ליצור ולהתקין שער כניסה לבית דווקא שם הוא דחוף. זאת, כיון שבמקומות שבהם אין שער ואין סימון ברור של חניות, "מתנחלים" להם רכבים זרים לחלוטין. ההתנהגות כאמור הינה תוצאה של מצוקה אמיתית ומחסור במקומות חניה בערים הגדולות בישראל.

המחסור כאמור באזורי חניה, ובמקומות ספציפיים באזורים אחרים, עלול לגרום לכל אחד, גם לאנשים שומרי החוק שבינינו, לעשות את המעשה האסור – להיכנס לחנייה פרטית שלא נתחמה באמצעות שער כניסה, "להתנחל" שם ולקוות לטוב. על מנת להימנע מתקלות כאלה מעדיפים הדיירים בבתים פרטיים ובניינים משותפים רבים לחסום את הכניסה לבית. זאת, באמצעות שער כניסה איכותי ומרשים.

אילו שערי כניסה לבית קיימים כיום

עם הסוגים השונים של שערי כניסה לבית, ניתן לכלול שערים ידניים, שערים ניידים הנעים על גבי מסלול ושערים הנפתחים ונסגרים באופן אוטומטי והנעים על גבי ציר.

שערים ידניים – שערי כניסה היכולים להיפתח רק באופן ידני. השערים הללו מאפשרים מונים כניסת רכבים לשטח הבית, אבל עשויים לאפשר כניסה לתוכן באמצעות שער קטן להולכי רגל. שערים ניידים הנעים על גבי צירים, עשויים לתת תשובה הולמת לצורך לצאת מהרכב בכל פעם שמגיעים הביתה, או לחילופין לצאת מהבית על מנת לפתוח את השער למאן דהו. שער כניסה לבית מהסוג הזה ניתן לפתיחה באמצעות שלט רחוק. עם זאת, השער מהסוג הזה דורש התאמה מיוחדת מצד אחד, וקיומו של מרחב מספיק לאפשר את התזוזה קדימה ואחור על גבי המסילה. שער כניסה לבית כמו גם מדרגות מתכת מסוג שונה הוא שער הנע על גבי צירים ונפתח גם הוא באמצעות שליטה מרחוק.

אם יש לך עניין בבניית שער כניסה לבית, המרכז הישראלי לעבודות מסגרות ומתכות זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר בהקדם ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם, להתאמת שער הכניסה הרצוי לך.

שער כניסה לבית

שער כניסה לבית