סורגים שקופים – סורגים למניעת נפילת ילדים

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

בתור הורים עלינו תמיד לנסות למנוע מילדינו לבחון את הגבולות. כל ילד הוא סקרן באופי שלו, ולעיתים הסקרנות הזאת עשויה להיות מאוד מסוכנת. החשש הגדול של כל הורה הוא שהילד ייפול מהחלון ברגע אחד של חוסר תשומת לב. סורגים שקופים נועדו על מנת למנוע מסיטואציה כזאת להתרחש. הסורגים לא רק יגנו עליכם ועל בני המשפחה מפני פריצות, הם ימנעו סכנות מיותרות. אל תגידו שלא אמרנו – יש דרך לשמור על הילדים גם אם אתם לא נמצאים בקרבת מקום. הפתרון הוא התקנת סורג שקוף בכל החלונות בבית!

 

האם באמת צריך להתקין סורגים נגד נפילות?

לעולם אל תגידו "לי זה לא יכול לקרות", כי ילדים עלולים לעיתים להפתיע את כולנו. מידיי שנה נופלים בישראל קרוב ל-10 ילדים מחלונות של בתים. המשמעות היא שאם לא יהיו סורגים איכותיים בדירה, זה ללא ספק יכול להתרחש גם אצלכם. הסורג ימנע מהילד ליפול מהחלון, וזה יוריד מכם את מפלס הלחץ. הרי ההורים באופי שלהם יכולים להיות מאוד לחוצים מכל עניין קטן. ברגע שאתם מתקינים סורג שקוף תוכלו לדאוג שהילדים יישארו בריאים ושלמים.

 

אף אחד לא יבחין בסורגים השקופים

אחד מהיתרונות הכי בולטים של סורגים שקופים הוא שהם פשוט בלתי נראים. המשמעות היא שאף אחד לא יכול להבחין בהם, והם לא פוגעים בנראות של הדירה. לא מעט הורים לא רוצים להתקין סורגים בגלל שהם עלולים לפגוע בנראות של הדירה. הסורגים השקופים ישאירו את הדאגות האלה הרחק מאחור, ויאפשרו לכם לשמור על ילדכם מכל משמר. אין סיבה שתוותרו על התקנת סורגים, בטח אם אף אחד לא ידע שהם קיימים.

 

הפחיתו את הסיכוי לפריצות וגניבות

למעט החשש מפני נפילת ילדים, ישנו גם את החשש מפני פריצה וגניבה. ברגע שאתם לא נמצאים בבית, אנשים לא רצויים עלולים לחדור אל המרחב הפרטי שלכם. התקנת סורגים שקופים תפחית את הסיכוי לפריצה, שכן סורג שקוף מתפקד כמו סורג רגיל. הוא יספק את מידת ההגנה המקסימלית מפני פריצות בכל דרך שהיא. אחרי שתתקינו את הסורגים, תוכלו לצאת מהבית מבלי לחשוש או לדאוג. לא תדאגו מפני נפילת ילדים ולא תצטרכו לדאוג מפני פריצות.

 

סורגים לילדים הם לא סורגים רגילים

אם הסורגים שאתם רוכשים מיועדים למניעת נפילת ילדים, אין טעם לרכוש סורג רגיל. הסורגים הרגילים לא מיועדים ברוב המקרים למנוע מילדים ליפול מהחלון. אם זוהי המטרה המרכזית של הסורג, תדעו כי אתם רוכשים סורגים לילדים באופן ספציפי. זה יאפשר לכם גם להיות רגועים, וגם לשמור על הדירה מכל סיבה שהיא. גם אם מציעים לכם סורגים במחיר מעולה תבררו מראש שהם מיועדים לנפילת ילדים.

 

התקנה מקצועית זוהי חובה

אחרי שדיברנו על החשיבות והיתרונות של סורגים שקופים למניעת נפילת ילדים, כעת נדבר על ההתקנה. ההתקנה של הסורגים היא קריטית מבחינתכם, רק כך תוכלו לקצור מהם את התועלת המרבית. אם ההתקנה לא תתבצע כמו שצריך, הסורג לא יעמוד בציפיות שלכם. לא רק שהוא לא ימנע פריצות, הוא גם עלול שלא למנוע מהילד ליפול מהחלון.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!