מעקה למדרגות מחיר

מתעניינים במעקה למדרגות אבל חייבים להבין תחילה כמה זה צפוי לעלות לכם ומה אתם יכולים להרשות לעצמכם? ובכן, בהזמנת מעקה למדרגות מחיר המעקה הוא למעשה לפי מטר רץ אורך ולפי גובה סטנדרטי. המשמעות היא שהמחיר יכול להשתנות מאוד בהתאם לסוג המעקה אותו אתם בוחרים, לפי חומרי הגלם ממנו עשוי המעקה, לפי האורך שלו, לפי הגובה שלו ולפי ההתאמות האישיות שאתם מבקשים לשלב בו. בשורות הבאות מספרים לכם המומחים של המרכז הישראלי למסגרות על תהליך התמחור של מעקה למדרגות ועל האופציות השונות שאתם אמורים לצפות להן.

כמה עולה מעקה למדרגות?

תחילה, כפי שאמרנו קודם לכן, בהזמנת מעקה למדרגות מחיר המעקה יכול להשתנות מאוד בהתאם לפרמטרים השונים שמאפיינים אותו. בהתאם לכך, כל מספר שננקוב בו בשורות הבאות יכול לספק לכם רק נקודת פתיחה אבל בהחלט לא מומלץ לקבל החלטה סופית לפני שקיבלתם הצעת מחיר קונקרטית למעקה אותו אתם רוצים להזמין. אז כאמור, המחיר של מעקה למדרגות יכול להשתנות מאוד לפי מאפייני המעקה. כך למשל, מעקה נירוסטה יעלה יקר יותר ממעקה אלומיניום וזה בתורו יעלה יקר יותר ממעקה ברזל. שילוב זכוכית יכול לייקר את המעקה, ובהמשך לכך גם עובי הזכוכית וסוג הזכוכית (שקופה, חלבית, חריטות וכן הלאה). באופן כללי, אתם רוצים לצפות למינימום של 500 שקלים למטר רץ של מעקה ברזל בגובה סטנדרטי של מטר אחד ועד 1,000 ₪ למעקות מורכבים יותר. יחד עם זאת, זכרו שבהזמנת מעקה למדרגות מחיר המעקה יכול להשתנות עם כל תוספת וכל חומר גלם נוסף שאתם משלבים בו.

האם יש טעם להשוות מחירים בין הצעות שונות?

לפעמים אנחנו פשוט מוצאים איש מקצוע שאנחנו סומכים עליו ואנחנו מחליטים ללכת איתו לא משנה מה יהיה המחיר. זוהי לאו דווקא התנהלות לא נכונה בהכרח, אבל בכל מקרה, קבלת הצעות נוספות והשוואת מחירים היא תמיד דבר נכון לעשות גם כשאתם כבר יודעים ממי אתם עומדים להזמין את המעקה. כפי שאמרנו, בהזמנת מעקה למדרגות מחיר המעקה יכול להשתנות על פי שורה ארוכה של פרמטרים, ועובדה זו פותחת פתח גם לפערי מחירים משמעותיים בין ספקים שונים. את זה תכפילו באורך המעקה במטר רץ ותגלו שהפערים יכולים להצטבר לסכומים משמעותיים. על כן, בכל מקרה מומלץ לקבל מספר הצעות ולבצע השוואת מחירים, אם לא כדי לבחור את הספק המתאים, אז לפחות כדי שיהיה לכם כוח מיקוח מול הספק שבו כבר בחרתם מראש.

המרכז הישראלי למסגרות מבצע את כל סוגי עבודות המסגרות לבית, למשרד, למפעל ובכלל. כל עבודות המסגרות מבוצעות באמצעות ציוד חדיש וצוות מקצועי ומיומן ועם אפשרות לייצר כל מעקה למדרגות מכל סוג, מכל חומר גלם שאתם מתעניינים בו ועם כל שילוב חומרים שעולה בדעתכם.

מעקה למדרגות