חברת ניקיון בניינים, חברת ניקיון בתל אביב

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

אתם גרים בבניין כייפי באזור שתמיד חלמתם עליו בתל אביב, יש לכם שכנים טובים, אולי אפילו חצר קטנה של הבניין בה אתם נפגשים עם השכנים, נהנים מהחיים הטובים בתל אביב ושכנות טובה ואפילו התנדבתם לרכז את ועד הבית של הבניין שלכם?

בטח הגעתם לנושא הניקיון בבניין וזהו נושא כאוב – בעבר היו עושים תורנויות בניקוי הבניין אבל אלו ימים שלא יחזרו שוב, היום כולם עסוקים בחייהם עם עבודות ומשפחה וניהול הזמן החופשי בין חוגים וטיולים ופעילויות פנאי שונות ולאף אחד אין חשק להתעסק בניקיון הבניין או חדר המדרגות.

הפתרון היעיל ביותר הינו גבייה של כסף מהדיירים ואיתור של חברת ניקיון בניינים, שתיתן לכם את האפשרות לגור בבניין נקי ומטופח בלי ריבים עם השכנים ובלי מעקב אחרי החלל הציבורי בבניין שלכם ומה כל אחד מהשכנים עושה שם.

הנושא נהיה כאוב אם יש בעלי חיים או ילדים, שלפעמים מלכלכים בלי לשים לב.

בחיפוש קצר תוכלו למצוא חברת ניקיון בתל אביב, שתתן לכם הצעת מחיר ושימו לב האם הצעה זו כוללת את חומרי הניקוי ואת ההתחייבות לשעות קבועות, שכן אתם לא רוצים לרדוף אחרי חברת ניקיון בניינים וכל פעם לבקש ולתזכר שצריכים להגיע ואתם מחכים להם, או לספוג הערות ותלונות מהשכנים על רמת הניקיון בבניין שלכם.

חיים בבניין משותף זה אומר לדעת להתפשר, את זה אתם כבר יודעים, אבל חשוב מאוד למצוא חברת ניקיון בניינים שנותנת לכם שירות מעולה, זמינות ומענה לצרכים של הדיירים בבניין שלכם.

חיים בתל אביב הינם חיים דינמיים, מלאי עניין וחברה ופעילויות סביב השעון, לכן חברת ניקיון בתל אביב תיתן לכם שירות ברמה גבוהה ודינמית, שמבינה את הצרכים שלכם ופועלת יחד איתכם על מנת לשמור על סטנדרט גבוה של איכות חיים בלי צורך להתפשר ולחיות בשלווה עם השכנים שלכם במרחב נעים לכולם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת https://aviv-nikayon.co.il לשם התייעצות וקבלת הצעת מחיר, אנחנו מתחייבים לתת לכם שירות מעולה ולהיות קשובים לצרכים הייחודיים שלכם במהירות.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!