התקנת סורגים מחיר

 

קיימים שני סוגים של פחד ששניהם מביאים אותנו למסקנה שכדאי להתקין סורגים על חלונות הבית. הראשון הוא פריצה של גורם בלתי רצוי אל תוך הבית וגרימת נזק או גניבת רכוש יקר, והשני הוא נפילה של מי מבני הבית כאשר במקרים רבים מדובר על ילדים. התקנת סורגים מחיר היא ללא ספק החלטה נכונה שעשויה לספק תחושת ביטחון רבה לדיירים ולאפשר להם לישון בשקט תוך הסתמכות על חוזקם ועמידותם של סורגים איכותיים ויעילים.

התקנת סורגים מחיר – ההבדלים שבין הסורגים

קיים הבדל גדול בין סוגי סורגים ואין כל קשר בין סורג שנועד למנוע נפילה לזה שמטרתו לבלום פורצים לבית. על כן כאשר אנו מעוניינים להתקין סורגים מעוצבים בבית יהיה עלינו להבין מה היא מטרת ההתקנה. בעל המקצוע שאליו נפנה ישאל שאלה זו לפני הכול ורק אז הוא יוכל להציע לנו סוגים שונים של סורגים. מטרת ההתקנה עשויה להשפיע גם על עיצוב הסורגים שכן ישנם סורגים שמיועדים בעיקר ליופי ואסתטיקה אך לא בהכרח יתפקדו בתור סורג ביטחון. ישנם שלושה סוגים עיקריים של סורגים: סורג מתקפל, סורג ישר וסורג עם בטן.

מה משפיע על התקנה סורגים מחיר

כאמור ישנם סוגים שונים של סורגים לבית או למשרד ועל כן גם המחירים יהיו שונים מאוד, סורג בסיסי שמיועד לחלון בגודל של מ"ר יעלה בין 350- 500 ₪, אבל קיימים גורמים שישפיעו על המחיר וייקרו גם סורג בסיסי בעשרות אחוזים. לדוגמה, הצורה של הסורג עשויה לגרום לעליה במחיר של בין 25% – 35% בהתאם לסוג העיצוב שבו תבחרו. ככל שמדובר על עיצוב יותר מורכב ומיוחד כך המחיר יעלה עוד ועוד. בכל מקרה על מנת שלא נחוש בבית כמו בבית כלא ניתן להוסיף לסורגים דוגמאות ופיתוחים שונים שיקנו להם יופי וייחוד. מומלץ לבקש מהמסגר להביט בקטלוג של דוגמאות ולבחור את הסגנון שמתאים לכם. בעבור עיטורים מיוחדים ומורכבים תשלמו יותר כסף שכן התקנת סורגים מחיר מושפעת מאוד מהעיצוב.

צביעה של הסורג

הצביעה עשויה להעלות את המחיר של הסורג באחוזים ניכרים בהתאם לסוג הצביעה  שבה נבחר. אם תחליטו לחסוך אז תוכלו לבחור בצבע סיליקון, אמנם מדו בר על צבע שנחשב לפחות עמיד אבל הם זולים בהרבה. אם תרצו בצבע משודרג תוכלו לבחור בצבע פוליאורתן  אקרילי שיחזיק מעמד זמן רב יותר. מי שירצה לקבל את הטוב ביותר יוכל לבקש צביעה בסגנון איבוק אפוקסי שמתבצעת בתנור. צביעה מסוג זה תחזיק מעמד שנים רבות מאוד וגם במזג אוויר קשה.

מגלוון או לא

מומלץ לברר שמדובר על סורג מגלוון ולא בעבודה של חאפר, סורג לא מגלוון יפגע תוך זמן קצר מחלודה ובסופו של דבר יתפרק וייפול. לא כדאי להתפשר על נושא זה שכן הוא קריטי וחשוב מאוד. בכל מקרה מחיר סורגים הוא לא נמוך וכדאי לבצע סקר שוק ולראות  מה הכי משתלם.

התקנת סורגים מחיר

 

יכול לעניין אותך גם

מעקה ברזל למדרגות

הגבהה למעקה מרפסת

הגבהה למעקה מרפסת – מה זה אומה ולמה זה חשוב בניית מעקה למרפסת היא אחת ההמצאות המעולות של כל הזמנים. המעקה, כפי שאנו מכירים אותו,

קראו עוד »

סורגים למרפסת

  אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות כאשר אתם בונים מרפסת הוא לבחור עבורה את הסורגים המתאימים. סורגים למרפסת מעניקים לה יופי מיוחד, ועל הדרך

קראו עוד »