איך שומרים על בית העסק שלנו נקי, אסתטי, בטוח ובריא? – המדריך המלא

שילמתם פחות? תהיו לחוצים יותר! אין תחליף לבטיחות!

למידע נוסף והצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים ונחזור בהקדם

תוכן עניינים:

לשמור על בית עסק בריא ואסתטי – חובה מקצועית

גם אתם יצאתם לעצמאות או שמה אתם שכירים במשרד, ומעוניינים לשמור על בית העסק שאתם עובדים בו הכי נקי, נעים ואסתטי? טוב בחרתם. שמירה על ניקיון ואסתטיקה הכללית של בית העסק זאת בחירה חשובה ומשמעותית ביותר, במיוחד בהתחשב בעובדה שבתי עסק רבים לא מצליחים לתעל את כל המאמצים שלכם ואת כל המשאבים הפנויים שלהם למטרה, ופעמים רבות בתי עסק לצערנו הרב, יכולים למצוא את עצמם יחסית לא נקיים מספיק, ולעיתים רבות אפילו חשופים לחיידקים, מזיקים וחרקים.
אם אתם רוצים להוציא את עצמכם מהסטטיסטיקה, הגעתם למקום הנכון. למדו כיצד להפוך את העסק שלכם למקום נעים, אסתטי ונקי ככל הניתן במינימום בעיות. 

איך לסדר את בית העסק שלנו בלי בעיות?

רוצים בית עסק נעים ואסתטי ככל הניתן? אתם חייבים לבצע הדברת חרקים ללקוחות עסקיים. רק בחירה בחברה מנוסה וידענית בתחום הדברת חרקים ללקוחות עסקיים תוכל להבטיח שאתם מקבלים את המרב עבור הכסף שלכם. אם תבצעו הדברת חרקים ללקוחות עסקיים אתם תדעו שלקחתם חברה שיודעת בדיוק מה היא עושה, שהינה מובילה ומנוסה דיו בתחום על מנת להבטיח שבית העסק שלכם יהיה נקי ככל הניתן ממזיקים, חיידקים ושאר ברכות שכולנו נעדיף לא להיתקל בהם לעולם, או לפחות לזמן הקרוב. הדברת חרקים ללקוחות עסקיים זה שירות חובה עבור כל בעל עסק בישראל, ואין ספק שאתם באופן חד משמעי לא יכולים לוותר עליו. זה מה שיאפשר לבית העסק שלכם להיות נקי, נעים ואסתטי ככל הניתן, עבורכם – וגם עבור הלקוחות שלכם. 

איך בוחרים את החברה הנכונה?

רוצים לבחור נכון ולמצוא את החברה המובילה והטובה ביותר שתוכל לתת לכם את המענה הכי מדויק לצרכים שלכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא שאתם מבצעים מחקר שוק מקיף ככל הניתן, ושואלים את כל השאלות הרלוונטיות עבורכם מבעוד מועד. אל תהססו ואל תתמהמהו – פשוט בצעו את הבחירה הנכונה ביותר וכסו את בית העסק שלכם מפני צרת המזיקים עוד היום.

עבודת מסגרות- סורגים

סוג סורגטווח מחיריםהערות
סורג בטןהחל מ-450 ש"חמחיר לפי חלון
סורגים למרפסתהחל מ-650 ש"חהמחיר נקבע לפי גודל במטרים
סורגי ברזל לחלוןהחל מ-500 ש"חהסוג הנפוץ ביותר לחלונות

עבודת מסגרות- שערים

סוג השערטווח מחיריםהערות
שער גלילה לחניההחל מ-700 ש"חשער עשוי פח
מחיר לפי מטר רבוע
שער אלומיניוםהחל מ-850 ש"חשער סטנדרטי
מחיר לפי מטר רבוע
שער הזזההחל מ-650 ש"חמחיר לפי מטר רבוע
שער חשמליהחל מ-700 ש"חשער פשוט
מחיר לפי מטר רבוע

עבודת מסגרות- מעקות

סוג המעקהטווח מחיריםהערות
הגבהת מעקות במרפסתהחל מ-300 ש"חמחיר למטר
ניתן לצבע הגבהה של מעקה אם יש צורך
מעקה מגלוון למדרגותהחל מ-750 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים למדרגות בתוך הבית
מעקה מאלומיניוםהחל מ-550 ש"חמחיר לפי מטר
מתאים גם לבחוץ וגם לבפנים

עבודת מסגרות- כללי

סוג העבודהטווח מחיריםהערות
פירוק סורגיםהחל מ-300 ש"חפירוק סורגים מחלון
תיקון סורגיםהחל מ-200 ש"חתיקון סורגים בחלון
החלפת מסילותהחל מ-450 ש"חלסורגים ושערי הזזה, עלות לפי מטר
הסרת חלודההחל מ-280 ש"חעלות לפי מטר
Picture of המרכז הישראלי למסגרות
המרכז הישראלי למסגרות

מחפשים מסגר מקצועי, שיכין לכם סורגים, גדר, שער, פרגולה או עבודת מסגרות אחרת לבית? בעידן בו כולם קונים באולמות תצוגה, יצאנו לבדוק עבורכם את הסדנאות שבהן מתרחש הקסם. בדקנו ומצאנו – המרכז הישראלי למסגרות.

המרכז הישראלי למסגרות פועל בישראל כבר שנים ארוכות ובמילים הכי פשוטות שאפשר, מציע לכם את האפשרות להזמין כל עבודת מסגרות שעולה בדעתכם ובדמיונכם, גם כשמדובר במשימה מאתגרת ביותר. במרכז תוכלו למצוא חבורה של אנשי מקצוע מסורים, שחיים ונושמים את עולם המסגרות ומתנהלים כמו אמנים בסטודיו שלהם.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!